• LD5X a LD8 Nové LED světelné stropy

Firma Schmitt + Sohn Aufzüge prezentuje 2 zcela nové LED světelné stropy. Funkční. Modulární. Flexibilní. Brilantní světlo pro náročnou architekturu výtahů.

Světelné stropy LD5x a LD8 si vás získají excelentním světelným designem a nejmodernější LED technologií pro výtahové systémy.

 

Brilantní kvalita, vysoká funkčnost, puristický design svítidle a přesvědčivé technologie LED osvětlení jsou důležité charakteristiky světelných stropů LD5X a LD8. Modulárně sestavené a velmi flexibilní při použití. Navržené pro všechny funkční požadavky konstrukčního osvětlení kabiny. Pro zákazníky, kteří při tvorbě interiéru kabiny očekávají špičkové výsledky.

Světlo je jednou z největších témat konstrukčního uspořádání a plánování moderní architektury. Světlo formuje, zdůrazňuje, inscenuje, orientuje, vyznačuje a naznačuje, světlo je spojené s emocemi, světlo vyvolává asociace. Světlo se mění na světelnou architekturu.

Firma Schmitt + Sohn vám prostřednictvím systematicky sestavených stropních svítidel LX1 nabízí řešení osvětlení pro výtahové kabiny, která jsou zaměřena na komfort a vzbuzení dojmu velkorysého prostoru. Přitom uspořádání světel ve výtahových kabinách sleduje požadavky efektivního a zdůrazňujícího osvětlení architektury. Vertikální světlo hraje v architektuře významnou úlohu. Firma Schmitt + Sohn vkládá toto speciální vedení světla do samostatného a výjimečného světelného designu.

Díky inteligentnímu ovládání barev u LED RGB jsou možné různé a atraktivní světelné kombinace. Barvy, změny barev a rytmus střídání barev lze efektivním způsobem navzájem kombinovat. Tak ve výtahové kabině vzniká přesvědčivá, inspirující a neobvyklá světelná atmosféra.

Scénář osvětlení lze naprogramovat podle specifických požadavků zákazníka, konstrukčního uspořádání nebo funkčních požadavků.