Program NEXSD CUSTOMER COCKPIT® monitoruje všechny výtahy v reálném čase.

Všechna zařízení pod kontrolou
Veškeré relevantní informace o výtazích uvidíte přehledně a transparentně v obrazovce Dashboardu. Můžete tak například sledovat a vyhodnocovat dostupnost zařízení, průměrnou dobu jízdy nebo provozní hodiny v jednotlivých dnech v týdnu.
 

Eliminace zbytečných zásahů
V případě nahlášení poruchy se ihned můžete sami přesvědčit o stavu zařízení. Díky tomu ušetříte čas a vyhnete se nákladným zbytečným zásahům.
 

Snadno a nezávisle na výrobci
NEXSD® je kompatibilní s více než 100 různých řídicích jednotek. Lze jej instalovat nezávisle na výrobci kdykoli a bez zásahu do řízení. Obraťte se na nás, rádi Vám se vším pomůžeme.
 

Bezplatně pro všechny zákazníky se smlouvou o NEXSD AWM®
Pro všechny, kteří už využívají výhody smluvní služby NEXSD AWM®, nabízíme NEXSD CUSTOMER COCKPIT® bezplatně. Objednávejte kdykoli.
 

Přístup odkudkoli
S NEXSD® získáte rychlý přístup odkudkoli. Vyhněte se zbytečným jízdám a cestovním nákladům a monitorujte své výtahy nezávisle na místě.
 

Individuální přístupová práva
Jste to Vy, kdo určuje, která zařízení kteří uživatelé mohou vidět: díky individuálním přístupovým právům budete mít svá data vždy pod kontrolou.

 
Snadné objednání oprav
V případě potřeby opatření můžete objednat a schválit opravu pohodlně přes NEXSD®.
 

Maximální ochrana osobních údajů
Zabezpečení dat má ve společnosti S+ vysokou prioritu. Spolupracujeme proto s partnery, kteří v Německu zaručují maximální bezpečnost a ochranu Vašich údajů. Vše doplňují pravidelné bezpečnostní aktualizace systému NEXSD BOX®.