• Bau 2019 München

Úspěšná prezentace značky firmy Schmitt + Sohn Aufzüge na největším evropském stavebním veletrhu.

Rodinná firma s bohatou tradicí Schmitt + Sohn Aufzüge vybudovaná po celé Evropě prezentovala na veletrhu Bau 2019 vynikající služby, moderní technologie výtahů a oceněný produktový design.
Mezinárodní odborný veletrh Bau 2019 znamenal pro firmu Schmitt + Sohn Aufzüge opět důležitou možnost představit se jakožto výrobce kvalitních výtahových systémů a vynikající a spolehlivý partner architektům, odborným projektantům, stavebním inženýrům a rozhodovacím subjektům v oblasti stavby. Vedoucí světový veletrh pro architekturu, stavební materiály a systémy je ideálním fórem pro prezentaci vynikajících produktů a služeb.

Kromě národně i mezinárodně úspěšného a stále se rozvíjejícího produktu ISI 2040® předvedla firma Schmitt + Sohn Aufzüge i své prémiové produkty, a sice výtahy CG Color Glas®, CG-X Color Glas® a GP Glas Panorama, jež byly několikrát vyznamenány cenami za design.

K nejdůležitějším událostem prezentace na veletrhu u stánku firmy Schmitt + Sohn patřily nově konstruované výtahy CG-X Color Glas® v brilantním, sytě černém Color Glas®. Kromě toho představila firma nová velkoplošná LED osvětlení s ovladači RGB, informační tabule a elegantní monitorové displeje. Úspěšné série výtahů ISI 2040® a GP Glas Panorama byly představeny s nově upravenými komponenty vybavení, materiály, barvami a povrchy. Svými poprvé prezentovanými monitorovými displeji poskytuje firma Schmitt + Sohn Aufzüge uživatelům odpověď na požadavky rozšířené a důmyslné nabídky informací.
Schmitt + Sohn sjednocuje vysoce účinné technologie a progresivní, trvalý design prvotřídních výtahů s přesvědčivými jedinečnými vlastnostmi. Jasné a názorné svým tvarem a funkcí, zredukované na to nejpodstatnější.

Schmitt + Sohn Aufzüge. Jasné vyjádření, silná značka. Nadčasové hodnoty. Přesvědčení rodinné firmy. Již po šest generací.