• Redesign úspěšných výtahových sérií

Nová barva, nové materiály, excelentní detaily. Firma Schmitt + Sohn Aufzüge prezentuje redesign sérií vybavení ISI 2040®, barevných skleněných výtahů CG Color

Novou tvorbou průkopnických výtahových sérií stanovujících měřítka a oceněných mezinárodními designérskými cenami formuje Schmitt + Sohn opět jasný a sebevědomý postoj k jedinečnému výtahovému designu. Funkční, elegantní, vysoce hodnotný. Nadčasové hodnoty pro sofistikovanou architekturu.

Pro zákazníky, kteří kladou nároky na maximální kvalitu výrobku a architektury a hledají dlouhodobá partnerství. Výtahové série, které si vás získají od plánování až po servis. Výtahové série, které nastavily mezinárodní standard a které vás nadchnou.

Redesign výtahových sérií, ISI 2040®, CG výtahů Color Glas® a GP skleněných panoramatických výtahů následuje přísnou a výstižnou filozofii produktu. Jasně definovaný tvar a funkce. Redukce na podstatné Výjimečná architektura výtahu v dokonalosti. 

Výjimečná kvalita výtahových sérií vás okouzlí jedinečným sériovým vybavením pro nejvyšší požadavky na architekturu, techniku a design. Pro nové výtahové série jsou charakteristické brilantní barvy, ekologické materiály z obnovitelných zdrojů, povrchy nenáročné na údržbu, příkladná přesnost skla, excelentní zpracování kvalitních materiálů, prostrannost, inteligentní světelný design a nejmodernější LED technologie a rovněž přesvědčivé detaily vybavení dveří a portálů. 

Vyvinuto pro architekturu, která chce nastavovat nová měřítka a která je s velkou pečlivostí a trvalou udržitelností plánována a budována pro lidi.