• Nové logo značky

Společnost s charakteristickým logem S+ svou úspěšnou značku neustále vyvíjí.

Rodinná firma Schmitt + Sohn zveřejnila své aktualizované logo, které je součástí procesu digitalizace komunikace.

Cílem při vývoji loga bylo vybavit značku pro budoucnost a dostát požadavkům na moderní digitální komunikaci. Díky zaměření se na podstatu, stejně jako díky čistotě výrazu vyhovuje celkový vzhled loga mnohem více digitálnímu prostoru. Aktualizované logo se hlásí k estetice „plochého designu“: precizní ztvárnění, přímé a nekomplikované. Pro komunikaci platí stejně jako pro design: relevantnost, jednoznačnost, postoj a orientace na podstatu. Do centra dění vstupuje obrazová značka „S+“.

Společnost Schmitt + Sohn je známá svými vysokými nároky na design. Odborník na výtahy svou značku a produkty neustále vyvíjí. Podnik vede už šestá generace, ale hodnoty a vysoké nároky na kvalitu zůstávají stejné.
„Naše firemní strategie soustředí všechny síly na tři klíčové kompetence: zaměstnance, výrobky a inteligentní procesy,“ říká Anna von Hinüber. Pro jednatelku, která je zároveň společníkem, je samozřejmostí, že se úspěšný podnik dále rozvíjí, a přitom – na rozdíl od krátkodobých trendů – trvá na nadčasových hodnotách.